GENCFENERLİLER1907
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GENCFENERLİLER1907

FeNeRBaHCe TaRaFTaR FoRuM SiTeSi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

'GERİ ZEKALI GALATASARAY..'

YazarMesaj
A.Giresunlu28
Admin

'GERİ ZEKALI GALATASARAY..' Empty
MesajKonu: 'GERİ ZEKALI GALATASARAY..'   'GERİ ZEKALI GALATASARAY..' Icon_minitimePerş. Haz. 12, 2008 12:44 pm

'GERİ ZEKALI GALATASARAY..' 5N2Z4I90601

Biz demiyoruz Hıncal Uluç diyor. Teknik direktör seçimini eleştiren Galatasaraylı yazar, üç yöneticiyi topa tuttu.
Sabah yazarı yine verdi veriştirdi. Hedefteki isimler Adnan Polat, Adnan Sezgin ve Yiğit Şardan. Mustafa Denizli yerine Alman hocanın getirilmesini hazmedemedi.

Uluç, tepkisini çok ağır bir sözle dile getirdi: Geri zekâlı Galatasaray.. Lafının arkasında. Hatta o tartışılacak sözünü bir kaç kez tekrarlıyor. Neden böyle söylediğini işte bu sözlerle anlatıyor:

-(...Niye dedim.. Geri zekâlı da ondan.. Yahu Mustafa Denizli gibi bir adam ortada dururken, bir yığın adı duyulmadık, marifeti bilinmedik el oğlunun peşine düşer mi adam, zekâsı yerinde olsa.. Galatasaray'a kumar oynar mı, hele de Kalli fiyaskosundan sonra..

Şimdi ben üsteliyorum. Galatasaray soyut bir kavram.. Soyutun geri zekâlı olması mümkün mü?. Onu yönetenlerin zekâsıdır, Galatasaray'ın zekâsı dediğim şey..

Asıl tepkisi Adnan Sezgin'e oldu. İstanbulspor'da yöneticilik yaptığı dönemde attığı bir imzayı gündeme getirdi. Bakalım yönetim Uluç'a karşı nasıl bir tepki gösterecek?

-(...) Yiğit Şardan nerden kaynaklanıyorsa, kişisel bir nefretin sahibi, Denizli'ye karşı.. Adı geçince kirpi gibi oluyor.

Adnan Polat ise, asla bilemediğim ve anlayamadığım bir sebeple Adnan Sezgin'e teslim olmuş. Sezgin ne derse, Polat onu yapıyor..
Hakan Şükür-Hasan Şaş ikilisini temizlemek isteyen aslında Sezgin.. Sezona muhteşem bir giriş yapan Büyük Kalli'yi oyuncak yapıp, sonunda kaçmak zorunda bırakan Sezgin..

Peki Polat, Galatasaray camiasında hiç sevilmeyen Sezgin'e niye teslim?.
Galatasaray'ın yolunu kessin diye İstanbulspor'a yollanan teşvik primini imza karşılığı bizzat dağıtan kişinin Adnan Sezgin olduğunu Kemal Belgin belgelediğinden beri, camia bu ismi kara listesine aldı..
Ama Adnan Polat'ın başında taç.. Onsuz yapamıyor. Onsuz edemiyor. O ne derse, o ne isterse onu yapıyor..
Neden?. Bilmiyorum.. Bilen varsa, bana da anlatsın!..

http://gencfenerliler1907.eniyiforum.org

'GERİ ZEKALI GALATASARAY..'
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» GaLaTaSaRaY